رفتن به بالا
تلفن :00 09352383813

درباره هفتانه هنر


تارنمای #هفتانه_هنر , با رویکرد فرهنگی ادبی ,هنری و اجتماعی - بدون هیچ وابستگی سیاسی و گروهی - اختصاصا توسط دکتر #سیروس_قامشلو راه اندازی شده است و همچنانکه از نام آن پیداست به هنر به معنای عام و موسیقی و ادبیات بصورت خاص میپردازد .
سعی مدیریت و گروه هفتانه هنر بر این است که با تولید محتواهای مناسب و مستند در ارتباط با اساتید صاحب نام هر رشته , در زمینه آگاهی و فرهنگ عمومی - هنری مخاطبانش , ایجاد انگیزه و آموزه نماید . و این پویایی با همراهی و همدلی عزیزان فعال در هر رشته ممکن تر خواهد شد . دست تمامی فعالین هنری و همچنین اساتید عزیز را به گرمی میفشاریم و خواستار همراهی آنان هستیم . به همین منظور صفحه ی هفتانه هنر در اینستاگرام نیز بعنوان یکی از ارکان این مجموعه به ارائه ی گفتگوهای تخصصی ویژه با اساتید می پردازد .
نقد و نظرات و راهنمایی های مخاطبین فعال در هر رشته میتواند در بهبود محتوای سایت و ارتقاء فعالیت های این گروه موثر و مثمر ثمر باشد . پس با ما همراه باشید و از ارائه ی نظرات و نقدهای راهگشا , دریغ نورزید .
سعی مدیریت هفتانه هنر بر آن است که با راهکارهایی در آینده ای نزدیک سایت دو زبانه شده و به زبان کوردی نیز محتویات سایت ترجمه و در اختیار مخاطبان قرار گیرد.
سپاس از همراهان و همکارانی که ما را یاری رساندند:
دکتر بنی اشرف برای انتخاب قالب
خانم ف درویش پناه برای ارسال عکس
خانم ژ یزدانی برای تحقیق و آماده سازی بیوگرافی
آقای پ . صیدی برای تنظیم صفحات
و دیگر عزیزان

مدیران